עלויות המשלוח הן:
משלוח לנקודת משלוח הקרובה לכתובתך (לכל חלקי הארץ ע”י חברת HFD) בקניה בסכום של מעל 200 ש”ח – חינם!

משלוח מהיר עד הבית בקניה בסכום של מעל 300 ש”ח- חינם!
במקרה של הזמנה בסכום של מתחת ל-200 ש”ח משלוח לנקודת משלוח הקרובה לכתובתך (לכל חלקי הארץ ע”י חברת HFD) בעלות 17.9 ש”ח או 29 ש”ח למשלוח מהיר עד הבית ע”י שליח.

אנו מכבדים את רצון וצרכי ביטול והחזרת המוצרים של המשתמשים באתר המופעל בכתובת www.chelseaco.co.il (להלן: האתר). תנאים אלה מפרטים את מדיניות הביטולים והחזרת המוצרים הנהוגה באתר.

תנאים אלה מהווים חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש של האתר. הסכמתך לתנאי השימוש מהווים הסכמה גם למדיניות זו.

מדיניות זו מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות ומתייחסת גם לנשים.

הזכות לביטול עסקה והחזרת מוצרים

למרות שאנחנו מקווים שאהבת את הפריטים שקנית, עדיין אפשר להחזיר או להחליף אותם תוך 14 יום מיום קבלתם באמצעות הודעה לשירות הלקוחות של האתר.

מבצע ההזמנה רשאי להחזיר כל מוצר שרכש מהאתר, תוך 14 יום מהיום שהתקבל המוצר בכתובת הנמען ולקבל זיכוי כספי תמורתו, ובלבד שהמוצר הוחזר כאשר הוא שלם, סגור בעטיפתו או אריזתו המקורית ולא ניזוק.

אם המשלוח היה ללא תשלום, בעת החזרת המוצר יוענק לך החזר כספי, למעט דמי המשלוח.

מובהר כי לא יינתן זיכוי כספי עבור מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית. לדוגמה- אם יוצעו באתר מבצעים שבמסגרתם מוצר אחד או יותר ניתנים ללא תמורה נוספת, כדוגמת מבצעי 1+1, תשלום עבור המוצר היקר מבין השניים, קנייה דרך קופון הנחה של מוצר במלואו או בחלקו שלא ישירות דרך האתר אלא דרך מתווך שלישי, לא יינתן זיכוי כספי בגין החזרת המוצר שסופק ללא תוספת תשלום או דרך קופון ההנחה.

אם ביטול ההזמנה נעשה עקב פגם במוצר או עקב אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שהנהלת האתר מסרה לך לגביו, תוכל לבחור אם ברצונך לקבל מוצר חדש או אחר במקום המוצר שקיבלת. אם תבחר לקבל מוצר חדש או אחר, הזמנתך תעודכן מחדש והמוצר ישלח אליך. אם תבחר לבטל את העסקה, הנהלת האתר תבטל את הזמנתך ותזכה את אמצעי התשלום בו שילמת (כרטיס אשראי או שירות ארנק אלקטרוני) עבור מלוא סכום העסקה.

זיכוי יועבר לחשבון Paypal אם הרכישה בוצעה באמצעות אמצעי תשלום זה. 5% משווי העסקה אינם ניתנים להחזר.

אם ביטול ההזמנה איננו עקב פגם במוצר או עקב אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שהנהלת האתר מסרה לך לגביו, בתוך 14 יום מקבלתו, תוכל לקבל זיכוי כספי מלא על המוצר (דמי משלוח לא יוחזרו).

במידה ולא הודיע הלקוח לחברה על פגם כלשהו במוצר בתוך 24 שעות מיום קבלתו, הדבר מהווה הודעה כי לא נפל שום פגם וללקוח ו/או המזמי לא תהיה כל טענה כנגד החברה ו/או האתר לעניין קיומו של פגם כלשהו במוצר.
מובהר ומוסכם כי לקוח אינו רשאי להחזיר ו/או לבטל יותר משתי עסקאות ברציפות אלא אם כן נפל במוצר פגם המונע ממנו לעשות בו שימוש. ביטול עסקה כולל גם מקרים של השבת כספים ו/או מתן זיכוי להחלפת מוצר.דרך החזרת המוצרים:

כל שעליך לעשות הוא להודיע על החזרת המוצר באמצעות מייל לכתובת returns@chelseaco.co.il.
יש ולדאוג שהפריט יוחזר בדואר ללא נזק או פגם ובאריזתו המקורית לכתובת ת.ד. 423, נס ציונה ואנו מתחייבים להחזיר את כספך במלואו, למעט עלות המשלוח.