בגדי תינוקות גיל שנתיים

מידות בגדי תינוקות לפי גובה ומשקל

אחד הדברים הכייפים בלהיות הורה, זה לקנות בגדים לתינוק. אבל לפני שאתם מסתנוורים מהעיצובים, מהבדים של הבגדים ומהצבעים, חשוב לשים לב למידה של בגדי תינוקות. בגדי תינוקות גיל שנתיים או פחות, על כל חליפה או מכנסיים מצוין הגיל שהבגד כביכול מתאים לו, אך צריך לזכור שתינוקות שונים זה מזה מבחינת המשקל והגובה. ישנם תינוקות בני שלושה חודשים שנמצאים באחוזון גבוה מבחינת משקל וגובה שיתאימו להם בגדים במידה המתאימה לחצי שנה, בעוד שתינוק פג יצטרך אולי בגדי גוף לתינוקות מידת ניו בורן גם כאשר יהיה בן חודשיים.

 

בשל כך, חשוב מאוד לעיין בטבלת המידות של צ׳לסי. טבלת המידות כוללת את המידות המתאימות לפי הגובה והמשקל, כך שהבגדים שתבחרו יתאימו בול לבייבי שלכם.חריגה של מס’ סנטרימטרים יכולה להשפיע על התאמת המידה לתינוק. הנה לפניכם פירוט של הבגדים המתאימים לתינוקות לפי הגובה והמשקל שלהם:

מידה NB

מידת NB (ראשי תיבות של New Born – ניו בורן) מתאימה בדרך כלל לתינוקות שזה עתה הגיחו לעולם. היא מיועדת לתינוקות שהגובה שלהם הוא עד 50 סנטימטר ובמשקל של עד 3.4 ק״ג.

מידה 0-3

זוהי מידה המיועדת לתינוקות שנולדו (בתנאי שאינם פגים) ועד גיל שלושה חודשים. המידה מתאימה לתינוקות במשקל 3.5- 6 ק”ג ושהגובה שלהם הוא 51-62 סנטימטר.

מידה 3-6

מידה המתאימה בדרך כלל לתינוקות מגיל שלושה חודשים ועד גיל חצי שנה. היא מיועדת לתינוקות שהמשקל שלהם הוא 6-8 ק”ג בגובה 62-68 סנטימטר.

מידה 6-12

מידה המתאימה לרוב לתינוקות בני חצי שנה עד שנה. היא מיועדת לתינוקות שהמשקל שלהם הוא 8-10 ק”ג בגובה 68-75 סנטימטר.

מידה 12-18

מידה המתאימה לרוב לתינוקות בני שנה עד שנה וחצי. היא מיועדת לתינוקות שהמשקל שלהם הוא 10-12 ק”ג בגובה 75-79 סנטימטר.

מידה 18-24

אם אתם זקוקים לבגדי תינוקות לגיל שנה וחצי, או מחפשים בגדי תינוקות גיל שנתיים, זאת המידה בשבילכם. המידה הזאת מיועדת לתינוקות שהמשקל שלהם הוא 12-13 ק”ג בגובה 80-84 סנטימטר. חשוב לדעת כי בגדי תינוקות גיל שנתיים יכולים להתאים גם לתינוק בן שלוש. 

אהבתם? שתפו את הפוסט!